GÜNCEL

Urfa’daki belediyenin personeli aşılandı!

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlatılan aşılama çalışmalarına Haliliye Belediyesi personelleri de, belediye binasında kurulan aşılama noktasında aşılarını oldu.

İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından Haliliye Belediyesi ek hizmet binasında aşı olmayan personeller için aşılama yapıldı. Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Haliliye İlçe Kaymakamı Metin Esen’de aşı yaptıran personelleri ziyaret etti.

Personellerle sohbet ederek, aşılamanın önemine dikkat çeken Canpolat, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Bugün Vali Yardımcımız, Kaymakamımız Metin Esen bizleri ziyaret etti, kendilerine teşekkür ediyoruz. Salgın dolayısıyla kaymakamlığımızla, valiliğimizle koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Yine sayın valimizin talimatları doğrultusunda kurumumuzun içerisinde bu aşılamayla ilgili farkındalık oluşturmak açısından sağlık müdürlüğümüzden talep etmiş olduğumuz aşılama ekibi şuanda bizim misafirimiz. Bizde tüm personellerimize çağrı yaptık, onlarda bugün çok şükür aşı olmayan kardeşlerimiz aşılarını yaptırıyorlar. Hep birlikte inşallah toplum olarak aşılamayı biran önce bitirince bu korona virüs illetinden en ufak hasarsız vakalarla birlikte kurtulup gideceğiz. Ben bundan dolayı tüm vatandaşlarımızı sağlıkları için aşı olmaya davet ediyorum. Bizlerde hepimiz aşılarımızı olduk. İnşallah Şanlıurfa için, Türkiye için, Haliliye’ miz için güzel günler yakındır diyor, teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.”

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE