GÜNCEL

Mehmet Kuş, yapımı devam eden Muhtar Evlerini inceledi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Fen İşleri müdürlüğü ekipleri tarafından yapım çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden Muhtar Evlerinde incelemelerde bulundu.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Fen İşleri müdürlüğü ekipleri tarafından yapım çalışmaları hızlı bir şekilde devam eden Muhtar Evlerinde incelemelerde bulundu. Vatandaş ve muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda Muhtar Evi projesi kapsamında mahallelerde muhtarlık binası yapımına başlayan Eyyübiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına devam ediyor. Mahalle muhtarlarının vatandaşlara sunduğu hizmet kalitesini arttırmak amacıyla hazırlanan proje ile her mahalleye bir “Muhtar Evi” yapım çalışmaları kapsamında ekipler, çalışmalarını 15 Temmuz, Asya ve Karakoyunlu mahallesinde sürdürüyor. Karakoyunlu mahallesinde süren çalışmaları Başkan Yardımcısı İbrahim Dağ ve Mahalle Muhtarı Bozan Demir’le birlikte inceleyen Başkan Kuş, ihtiyaç duyulan her bölgede çalışma yürütmeye devam edeceklerini belirtti.

KUŞ: MUHTAR EVİ EKSİKLİĞİNİ GİDERMİŞ OLACAĞIZ

Gece gündüz demeden vatandaşlara hizmet için çalıştıklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Seçimlerden önce ve seçimlerden sonra Eyyübiye’yi Eyyübiyeli kardeşlerimiz ile birlikte yöneteceğimize dair vaatlerimiz olmuştu. Vatandaşlarımız ile birlikte yöneteceğiz derken Muhtarlarımız ile birlikte el ele kol kola olacağımızı da eklemiştik. Allaha çok şükür 2 yıl içerisinde birçok projemizi Eyübiyeli ve Şanlıurfalı kardeşlerimize kazandırdık. Bir taraftan Millet Bahçesi yapımına bayramdan sonra başlanacak, 12 parkımızın açılışı, modern kapalı semt pazarları, gençlik merkezi, yarı olimpik yüzme havuzları, elhamdülillah bugün de Şanlıurfa merkezde eksik bulmuş olduğumuz Muhtar Evinin yapımına çok şükür başladık ve inşallah 2 ve 3 hafta içerisinde merkez mahallelerimizde Muhtar Evi eksikliğini gidermiş olacağız” ifadelerini kullandı.

Tv Urfa

LEAVE A RESPONSE