GÜNCEL

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı yaşanan intiharlar için harekete geçti!

Şanlıurfa’da son zamanlarda yaşan intiharlara ilişkin çağrıda bulunan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı, sorunun çözümü için harekete geçti.

Şanlıurfa’da sık sık yaşanan intiharların önlenmesi nokrasında çağrıda bulunan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı, çağrıda bulundu. 

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı, tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, Şanlıurfa halkı için elini taşın altına koymaya hazır olduklarını belirterek, “Son zamanlarda yaşanan intihar olayları hepimizi derinden sarsıyor. Toplum olarak gencecik canlarımızı yitiriyoruz. Anne ve babaların yaşadığı acının tarifi yoktur. Ancak yaşayan bilir. Sorunu konuşup yetkilileri göreve çağırmak en kolayıdır. Kolaycılığa kaçmak erdemli bir davranış değildir.

HÜDA PAR olarak, sorunu konuşmaktan ziyade çözümü konuşmayı ve çözümün de bir parçası olmayı en büyük siyasi görev biliyoruz. Canlarımız için elimizi taşın altına koyuyoruz ve Urfa’daki anne-babalara sesleniyoruz; Sizin evlatlarınız, bizim kardeşlerimizdir. Ruhsal boşluk içinde olan, psikolojik olarak kendini iyi hissetmeyen, yalnızlık girdabında bocalayan, hayattaki sorunlarla baş edemediğini düşünen evlatlarınıza bir dost, bir arkadaş ve bir kardeş olarak imkânlarımız ölçüsünde her türlü desteği vermeye hazırız. Tüm teşkilatlarımız 7/24 canla başla çalışmaya hazırdır. Sizler için İl Başkanlığımız haftanın 7 günü gece saat 22:00’a kadar açık olacaktır. Ya da bir telefonla haber verdiğiniz zaman sizleri evlerinizde ziyaret etmeye de hazırız… Yeter ki, bir canımızı daha yitirmeyelim. İnsan hayatını tüm siyasi çıkarların üzerinde görüyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Öte yandan vatandaşların, Kamberiye Mah. Harran Üniversitesi Cad. (Eski İtfaiye Yanı) Zafer İşhanı A Blok No:11 Haliliye / Şanlıurfa adresinden ve  0414 215 87 75 ila  0544 622 95 26 telefonları ile kendilerine ulaşabilecekleri aktarıldı.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE