GÜNCEL

Canpolat, çalışmaları yerinde inceleyip vatandaşla buluştu!

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, asfalt çalışmalarının yürütüldüğü Devteyşti Mahallesinde incelemelerde bulundu. Vatandaşlardan gelen asfalt talebini yerine getirdiklerini ifade eden Canpolat, çalışmaların mahalleye hayırlı olmasını diledi.

Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde yürüttüğü üst yapı çalışmaları kapsamında Devteyşti Mahallesinde asfalt serim çalışması başlattı. Sona yaklaşılan çalışmaları, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, beraberinde Haliliye Kaymakamı Metin Esen, Devteyşti Mahalle Muhtarı Tahir Kına  ile birlikte yerinde inceledi.

Çalışmalara ilişkin bilgiler alıp, işçilerle ve bölge sakinleriyle sohbet eden Canpolat, çalışmalara ilişkin yaptığı açıklamada, “Devteyşti Mahallemizdeki 2141 nolu sokakta uzun zamandır esnaf ve vatandaşlarımızın asfalt talebi vardı. Çok şükür bugün itibariyle vatandaşlarımızın yaşamış olduğu yolla ilgili sıkıntısını çözmüş durumdayız. Bugün itibariyle asfaltımızı serdik ve tamamladık. Sağ olsun değerli Vali Yardımcımız, Haliliye Kaymakamımız Metin Esen’de bize eşlik etti. Biz hep birlikte tüm kurumlar olarak devletimizin emrinde, milletimizin hizmetinde çalışmaya gayret ediyoruz. Devteyşti Mahallemize yeni asfaltları hayırlı olsun diyor, saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kaymakam Metin Esen’de çalışmaların bölge halkına hayırlı olmasını dileyerek, “İlçemizin en büyük mahallelerinden olan Devteyşti Mahallesinde vatandaşlarımızın uzun zamandan beri beklemiş olduğu bir hizmete kavuşmasının mutluluğunu beraber yaşıyoruz. 2021 yılına yakışan bir hizmeti mahallemize yerine getirdiği için ben belediye başkanımıza vatandaşlarımız adına şükranlarımı sunuyorum. Hizmetlerinin devam etmesini diliyorum, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE