GÜNCEL

Kuş, çalışmaları inceleyip vatandaşı abonelik yapmaya davet etti!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, doğal gaz çalışmalarının devam ettiği alanları inceleyip, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilk etapta 5 mahallede süren doğal gaz çalışmalarını yerinde inceleyip, bölge sakinleriyle bir araya geldi. Hayati Harrani mahallesine geçen ve burada Mahalle Muhtarı Fethi Kaya ile birlikte hem mahalleyi hem de doğalgaz çalışmalarının olduğu alanları gezen Kuş, vatandaşları abonelik yapmaya davet etti. Kuş, “Bizler sizlere hizmetkar olmaya geldik. Bunun için de gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Hayati Harrani Mahallemizdeyiz. Burada doğalgaz çalışmalarının hummalı bir şekilde çalıştığına şahitlik ediyoruz. Ben  buradan Hayati Harrani, Ruha, Süleymanşah, Eyyüpkent ve Asya mahalle sakinlerinden bir an önce abonelik işlemlerini tamamlamalarını istirham ediyorum.  İnşallah bir ay sonra bizi misafir edecek vatandaşımızın evinde ilk doğalgazdan kahvemizi içeceğiz ve doğalgazı Eyyübiye ile buluşturmuş olacağız. Aksa Doğalgaz yetkililerinden almış olduğumuz verilere göre hızlı bir şekilde abonelik işlemleri tamamlanıyor ama vatandaşlarımızın daha hızlı bir şekilde abonelik işlemlerini yapmaları gerekiyor. Abonelik işlemleri geç bir şekilde ilerler ise doğalgaz evlere geç bir şekilde ulaşmış olacak. Şu anda Mahalle muhtarımız ile sokak sokak geziyoruz, inceleme yapıyoruz. Tabiri caizse mahallemiz şantiye alanına dönmüş durumda. Tekrar doğalgaz Eyyübiye’me hayırlı olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

Hayati Harrani Mahalle Muhtarı Fethi Kaya mahallede yürütülen çalışmalar hakkında, “Hayati Harrani mahallemizi doğalgaza kavuşturan Başkanımız Mehmet Kuş’a şükranlarımızı sunuyorum. Ayrıca Aksa Doğalgaz Müdürümüze de teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızdan bir an önce doğalgaz abonelik işlemlerini yapmalarını istiyorum. Bir an önce mahallemiz doğalgaza kavuşsun. Bize önem gösteren bizi doğalgaza kavuşturan Başkanımıza mahalle sakinlerim adına teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.
Haliliye’de kadınlar, meslek sahibi oluyor

Belediyenin havuzunda boğulma iddiası! Cankurtaran yok muydu?

LEAVE A RESPONSE