Uncategorized

Kırıkçı, Ceylanpınar Teşkilatı ve vatandaşla buluştu

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Ceylanpınar’da yaptığı açıklamada, “İlçemizde, bölgemizde su ihtiyacı olan, yol ihtiyacı olan, grup yol ihtiyacı olan köylerimiz var bunların hepsinin farkındayız.” dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve yönetim kurulu üyeleri ilçe ziyaretleri kapsamında Ceylanpınar’a gitti.

Ceylanpınar’da ilk ziyaretini AK Parti Ceylanpınar İlçe Başkanlığına yapan Kırıkçı, burada teşkilat üyeleri ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilçeye giden Kırıkçı, Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek ile birlikte teşkilat mensupları ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. İlçede gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Kırıkçı ve yönetim kurulu üyeleri teşkilat ziyaretinin ardından Ceylanpınar Belediyesi ziyaret ederek Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu ve Belediye Meclis üyeleri ile bir dizi toplantı gerçekleştirerek ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kırıkçı, ilçe ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Çok kıymetli Ceylanpınarlı hemşerilerim bizler AK Parti’nin yüklediği sorumluluğun hep birlikte farkındayız. Bizlerin burada bulunmasının temel sebebi AK Partiye olan güvenin ve ülfetin tam olmasıdır. Bu açıdan Ceylanpınar’ın AK Parti’ye olan bu gönül muhabbetini burada görüyor ve kendilerini yürekten tebrik ediyorum. İlçemizde, bölgemizde su ihtiyacı olan, yol ihtiyacı olan, grup yol ihtiyacı olan köylerimiz var bunların hepsinin farkındayız.

ZORLU BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR

Şunu ifade etmek isterim dünyanın çok zorlu bir süreçten geçtiğini görmekteyiz. Türkiye’nin bu süreçteki en büyük avantajı iktidarının AK Parti olması başında da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin olmasıdır. Pandemi sürecinde Avrupa’nın yaşadığı zorlukları, en gelişmiş Avrupa ülkelerinin ne kadar sarsıldıklarını, ekonomilerinin ne denli çöktüğünü gördük, şahit olduk.  Bir covid tedavisinin 20 bin dolar olduğu dünyanın en gelişmiş ülkesi Amerika’nın çaresizliğini hep birlikte gördük. Şükürler olsun ülkemizde salgınla ilgili yapılan bütün masraflar devletimiz tarafından hiçbir ücret alınmadan sağlandı. Yine şükürler olsun ki Türkiye sağlık alanında ciddi bir sorun yaşamadan bu süreci kontrollü bir şekilde atlatmaya devam ediyor. İlçemizde belediyemiz, teşkilatlarımız çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde oldukça ilçemizde de şehrimizde de daha güzel işler ortaya çıkmaya devam edecektir.  Ben bu vesileyle şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına misafirperverliğinizden dolayı ben hepinize teşekkürlerimi sunuyor. Yapacağınız çalışmalarda hepinize muvaffakiyetler diliyorum.”

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE