GÜNCEL

Akçakale kırsalında yol atağı sürüyor

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya 3 kırsal mahalledeki yol çalışmalarını inceleyerek desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti ve çalışmaların hayırlı olmasını diledi.

Akçakale Belediyesi kırsal mahallelerde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Dalca, Damlalı, Tepecik kırsal mahalleleri arasındaki 10 kilometrelik yolda çalışma başlatıldı. Akçakale Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, çalışmalar kapsamında stabilize yolun ardından asfalt serimi yapılacak.  Yalçınkaya da beraberinde Mahalle Muhtarı İsmail Şahin ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi alan Yalçınkaya konuya dair yaptığı açıklamada desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Tepecik Kırsal Mahallemizde grup yolumuzun inşaatına başladık. 10 kilometrelik yolun önce alt yapı malzemesi serimi ardından da inşallah asfaltlama çalışmaları yapılacak. Bu çalışmalarda Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu yol anayola bağlanacak. Buradaki köylü kardeşlerimiz gerektiği kadar hizmete kavuşmuş olacaklar. Kendilerine bu yolun hayırlı olmasını Cenabı Haktan niyaz ediyorum” dedi.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE