GÜNCEL

Haliliye’de asfalt çalışmalarının startı verildi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Bağlarbaşı Mahallesinde başlayacak asfalt çalışmaları öncesi yürütülen hazırlıkları inceledi.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan ile birlikte Bağlarbaşı Mahallesindeki asfalt hazırlıklarını denetledi.

Mahalle Muhtarı Musa Tapşık’ın da eşlik ettiği incelemelerde Canpolat, hazırlık çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Canpolat, burada yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Birçok mahallede, birçok noktada asfaltla ilgili, fen işleriyle ilgili çalışmalarımız sürmekte. Şu anda da şehrin en işlek caddelerinden olan Bağlarbaşı Mahallesi Doğumevi Caddesi dahil olmak üzere, Şehitlik polis karakolu ve sonrasında da Demir İzzet Caddesinden gelip Yavuz Selim Mahallesinin içerisine Süleymaniye Mahallesine bağlanan yollarla ilgili şuanda asfalt çalışmalarımızın startını verdik. Ekiplerimiz burada çalışıyorlar. Mahallelimizin, esnafımızın, değerli muhtarımızın bize göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde hızlı ve seri bir şekilde hareket ederekten, esnafımızın gönlüne sığınaraktan bir an önce çalışmaları bitirip buradaki kardeşlerimizi daha refah seviyesi yüksek, daha güzel asfaltla kavuşturmak için, güzel yollar için elimizden gelen her türlü gayreti ortaya koyduğumuzu ifade ederim.”

Canpolat, açıklamalarının ardından bölge sakinleriyle sohbet ederek, taleplerini dinledi.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE