GÜNCEL

Kuş, vatandaşla bir araya gelip taleplerini dinledi!’

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un saha ziyaretlerindeki son durağı Muradiye ve Hacıbayram mahalleleri oldu. Burada vatandaşların taleplerini dinleyen Kuş, taleplerin yerine getirilmesi için ilgililere talimat verdi.  

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilk olarak Muradiye mahallesine geçti. Burada Belediye Meclis Üyesi Halil Müjde ve mahalle muhtarı Dello Alak’la birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Kuş, vatandaşlarla bir araya gelip, taleplerini yerinde dinledi.

Kuş daha sonra beraberinde Meclis Üyesi Halil Müjde ile birlikte Hacıbayram mahallesine geçti. Burada da mahalle muhtarı İbrahim Akdemir ve muhtar Dello alak’la birlikte mahalleyi gezen Mehmet Kuş, muhtarların tarafından kendilerine iletilen talepleri ve eksiklikleri yerinde inceleyip, notlar aldı. Esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden ve taleplerini dinleyen Kuş daha sonra bölgeden ayrıldı.

Esnaf ve vatandaşlarla iç içe olmaya devam ettiklerini ve ilçeyi birlikte yönettiklerini belirten Kuş, talepleri sahada dinlemeyi ve çözümleri sahada üretmeyi sürdüreceklerini belirtti.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE