GÜNCEL

Genel Başkan Şahin Urfa’da: 10’uncusu Ceylanpınar merkezli kuruldu!

Şanlıurfa’da, TÜM-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Şahin, Ceylanpınar merkezli kurduğu 10’uncu şube ve işçi sorunları ile ilgili bir basın toplantısı düzenledi.

TÜM-İŞ Konfederasyonu Ceylanpınar merkezli kurduğu 10’uncu şubesi ve işçi sorunları için Şanlıurfa’ya gelen TÜM-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Şahin, bir basın toplantısı düzenledi. 

Genel  Başkan Şahin, toplantıda Tüm-İş Konfederasyonu Ceylanpınar merkezli 10’uncu sendikasını da kurduklarını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

“Bugün Şanlıurfa’ya hatta Ceylanpınar merkezli orman çalışanlarıyla alakalı bir sendikanın kuruluşu için buradayız.  Bütün sendikalar bütün konfederasyonlar bütün yapılar genel merkez itibariyle hiç sevmediğimiz bürokrasi şehri Ankara’ya giderler. Ama biz Ankara’ya bir sendika kurmadık kurmayacağız. Genel merkezi taşımayacağız. Buradaki işçi sorunlarıyla çok alakalı olduğunu düşünmüyoruz. Biz sendikayı işçinin olduğu yerde kuruyoruz.”

Genel  Başkan Şahin, açıklamalarının ardından Ceylanpınar merkezli sendika şube yönetiminde yer alan isimlerin listesini de açıkladı.

TÜM-İŞ Sendikası Ceylanpınar şube yönetiminde yer alan isimler:

Kurucu Genel Başkan: Yahya Zaf

Kurucu Genel Başkan Yardımcısı: Ali Yavuz

Kurucu Genel Sekreter: Mehmet Binay

Kurucu Üye: İsmail Atmaca

 Kurucu Üye: Bekir Durmaz

Kurucu Üye: Mustafa Tunaoğlu

Kurucu Üye: Musa Karaoğlan

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE