GÜNCEL

CHP Şanlıurfa İl Başkanlığından çelenk sunma programı

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla, Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Programı düzenledi.

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanlığının düzenlediği Atatürk Anıtına Çelenk Sunma programına CHP Şanlıurfa İl Başkan vekili Miktat Aydınlık, CHP Haliliye İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Alagöz, CHP  Eyübbiye İlçe Başkanı Ahmet Açmaz, CHP Karaköprü İlçe Başkan Vekili Murat Hakan Öncel, CHP İl ve ilçe yöneltim kurulu üyeleri katıldı.

Çelenk sunumunun ardından programa katılan partililer şehitlerin kabirlerini ziyaret ederek ruhlarına Fatiha okudu. Atatürk Anıtına Çelenk sunumu programında bir açıklama yapan CHP Şanlıurfa İl Başkan vekili Miktat Aydınlık,  “Türk milleti 99. yıl önce dünya tarihinin gördüğü en büyük kahramanlık destanlarından birini yazdı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında gerçekleştirilen Büyük Taarruz, Kurtuluş Savaşından Cumhuriyete giden yoldaki en önemli kilometre taşlarından biridir. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

LEAVE A RESPONSE