GÜNCEL

‘Titanik Okul’da tavan çökmeye başladı!

Şanlıurfa’da halk arasında ‘Titanik Okul’ olarak bilinen kampus okullardan birisinin tavanı çöktü. Tavanı çöken okulda öğrencilerin olmaması olası kazayı önledi.

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde bulunan ve halk arasında ‘Titanik Okul’ olarak bilinen kampus okullardan birisinin tavanında çökme meydana geldi. Üst üste inşa edilen, bir okulun tavanının üsteki okulun bahçesi şeklinde inşa edilen okul daha 3 yılını doldurmadan sorunlar çıkmaya başladı.

SÜREKLİ OLUMSUZLUKLARLA GÜNDEME GELDİ

Düzgün yolu olmayan, kavşak bulunmadığı için kazalar nedeniyle öğrencilerin can güvenliğinin olmadığı okul bu kez tavandaki çökmelerle gündemde. Tavandaki çökmelerin yaşandığı dönemde okulda öğrencilerin olmaması sevindirici bulundu.

DİŞLİ: DEPREM VEYA KASIRGA VURMADI!

Okuldaki çökmelere ilişkin görselleri sosyal medya hesabından paylaşan Gazeteci-Yazar Sabri Dişli Eyyübiye de 2018 yılında açılan okul kampüsü…8 öğrenci bu okullarda eğitim görecek. Deprem veya kasırga vurmadı! Ama okul çöküyor.  Bir öğrenci velisi sözlü iletmişti, bir başka veli görüntü okulun  görüntüsünü kayıt altına almış. 2018’de Milli eğitim müdürü kimdi?” ifadelerini kullandı.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE