GÜNCEL

Kuş, yapımı süren yeşil alanda incelemelerde bulundu!

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, teknik ekiple birlikte 15 Temmuz mahallesinde yapımı tamamlanma aşamasına gelen yeşil alanı inceleyip, bölge sakinleriyle bir araya geldi.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ilçe genelinde devam eden çalışmaları teknik ekiple birlikte incelemeye devam ediyor.

15 Temmuz mahallesinde yapım çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen ve yaklaşık 3 bin 500 metre karelik alanı kapsayan içerisinde şelale park, yeşil alan, sosyal donatı alanı ve kitap otağı olacak şekilde tasarlanan alanı inceleyen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, park bahçeler müdürlüğüne bağlı teknik ekipten çalışmalar hakkında son bilgileri alıp, değişiklik yapılacak yerleri talimatlandırdı. 

Saha incelemeleri esnasında yapan Kuş, “5 Temmuz mahalle sakinlerine Allahın izni ile bir park kazandıracağımızın vaadinde bulunmuştuk. O gün vermiş olduğumuz vaade birçok vatandaş ve halkımız inanmamıştı ama biz inanmıştık ve Allaha çok şükür inandığımız herşeyi de yaptık. İşte şuan yapılamaz denilen 15 Temmuz mahallemizdeyiz ve parkımızın içindeyiz. Öncesini sizler ile paylaşacağız. Bu alan imkansız bir alandı, engebeli ve yapılamaz denilen bir alandı.  imkansız olan bir alanı yemyeşil bir alana dönüştürdük. En kısa sürede 15 Temmuz mahalle sakinleri ile bu parkımızın açılışını gerçekleştireceğiz. şimdiden mahallemize hem Şelale parkımız, hem sosyal donatı alanı hem de Kitap Otağımız hayırlı olsun inşallah” şeklinde konuştu.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE