GÜNCEL

Eyyübiye’de okullar kapılarını açtı: Hediyeler verildi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının açılışında Yamaçaltı Okulunda öğrencilerle bir araya gelip, öğrencilere kırtasiye malzemesi ve eğitim seti hediye etti.

Pandemi nedeniyle uzun bir süre yüz yüze eğitime kapalı olan okullar, öğrencilere kapılarını açtı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş da eğitim-öğretim açılışı için Yamaçaltı Okuluna gitti. Okulda düzenlenen açılış programına; Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti MKYK Yedek Üyesi Vildan Polat, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Yamaçaltı Okul Müdürü Mehmet Canbeyli, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

HEDİYELER VERİLDİ

Eğitim-öğretim yılının başlamasının mutluluğunu yaşayan öğrencilerle bir araya gelen Kuş ve beraberindekiler öğrencilere başarılar dileyip, kırtasiye malzemesi ve eğitim seti hediye etti.

KUŞ: EĞİTİMİ ÖNEMSİYORUZ

Eğitim camiasının ve öğrencilerin her zaman yanında olduklarını belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Yeni eğitim ve öğretim yılımızın önce ilçemize, ilimize ve Türkiye’mize hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Bugün Eyyübiye ilçemizin kırsal bölgelerini AK Parti MKYK Üyemiz Vildan Polat, AK Parti İlçe Başkanımız Mehmet Moğal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Demir ile dolaşıyoruz. Burada maddi durumu iyi olmayan öğrencilerimize eğitim seti ve kırtasiye malzemesi desteğinde bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Eğitimi önemsiyoruz, çocuklarımızı önemsiyoruz. Çünkü geleceğimiz çocuklarımızda. Eğitim öğretim yılının tekrardan hayırlı olmasını dilerim” dedi.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE