GÜNCEL

Açar’dan ilk açıklama

Koronavirüse yakalanan ve uzun süredir yoğun bakımda tutulan Şanlıurfa Şehir Plancıları Odası Başkanı Mehmet Selim Açar, servise alındı. Açar, “Bu süreçte dualarını esirgemeyen, arayan soran, ilgilenen bütün dostlarından Allah razı olsun, eksikliklerini göstermesin” dedi.

Koronavirüs tehlikesi devam ederken, Şanlıurfa’nın sevilen simalarından olan Şehir Plancıları Odası Başkanı Mehmet Selim Açar da salgına yakalandı.

Uzun süredir tedavi olan ve 21 gündür yoğun bakımda kalan Açar, servise alındıktan sonra ilk açıklamasını yaptı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Arayan, soran vatandaşlara teşekkür eden Açar, açıklamasında şunları söyledi:

“Bir şehrin duasını üzerimde hissederek; yaklaşık 21 günlük zorlu kovid-19 tedavi sürecinin yoğun bakım safhasını atlatmış bulunmaktayım. Bu süreçte dualarını esirgemeyen, arayan soran, ilgilenen bütün dostlarından Allah razı olsun, eksikliklerini göstermesin. Bu şehrin kadirşinaslığını gösterdikleri çok çok teşekkür ederim. Sağlık personelimiz cansiperane savaşlarıyla özel bir teşekkürü zaten hakkediyor, onlara da sonsuz teşekkürler.”

AŞI KONUSUNDA UYARI

Aşı konusunda da vatandaşları uyaran Açar, “Önemli Not: Gözlemlerime dayanarak Çok zorlu bu süreçte keşke dememek için kesinlikle aşı olmak gerekiyor. Aşı hem sizin hem toplumun bağışıklığı için önem arz etmekte. Bütün dostlarla güzel günlerde tekrar görüşmek üzere” diyerek sözlerine son verdi. 

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE