GÜNCEL

Haliliye’de yol ve park çalışmaları sürüyor

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mesaisinde sahada yürütülen ve planlanan çalışmaları yerinde inceleyerek, teknik ekipten bilgiler aldı.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, yürüttüğü mahalle gezileri kapsamında Sırrın’da incelemelerde bulundu. Yol yapım çalışmalarının yapıldığı alanı gezen Canpolat, park yapılacak alanlarla ilgili de bilgiler aldı. Bölgede bulunan vatandaşlarla da sohbet eden Canpolat, Sırrın’da yürütülen ve planlanan çalışmalarla ilgili de vatandaşlara bilgiler verdi.

Canpolat, beraberindeki teknik heyetle birlikte daha sonra Karşıyaka Mahallesine geçti. Burada da yol ve park yapılacak alanda incelemelerde bulunan Canpolat’a, plan üzerinde de teknik ekip bilgiler verdi. Canpolat’ın mahalle gezileri kapsamında son durağı ise Ahmet Yesevi Mahallesi oldu. Mahallede yapılan park alanı ve semt pazarı yapılacak alanı inceleyen Canpolat, burada da mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Canpolat, mahalle gezileri kapsamında görüştüğü vatandaşlar da hizmetlerden dolayı hem teşekkürlerini ilettiler hem de mahalleleri için ihtiyaç duydukları talepleri iletti.

TV Urfa

LEAVE A RESPONSE